Залиште вдома! Українцям заборонили приносити ці речі на цвинтар

поділитись
Влада Дніпра вирішили ускладнити городянам відвідування кладовищ

Українців попереджають, що їх не пустять на кладовища зі штучними квітами та вінками. Крім того, заборонено буде також встановлювати огорожі та столи біля могил.

Таке рішення розглядає міська влада Дніпра, - повідомляють у прес-службі мерії міста.

З наступного року не лише приносити, а й продавати біля кладовищ штучні квіти не можна.

"Ми не хочемо збільшувати території кладовищ. Крім того, установка огорож заважає проходити до деяких могил, косити траву і обрізати дерева. Вже встановлені огорожі, і столи не будуть демонтовані. Відтепер облаштовувати на кладовищах можна тільки лавки", - пояснили представники міської адміністрації.

Щодо квітів в мерії пояснили, що стомилися боротися з пластиковими відходами, адже сміття забруднює не лише кладовище, а все навколо нього. Крім того, сміття вивозити дорого, а його на цвинтарях збирається цілі гори через ці вінки та квіти. 

Цим же документом передбачається "приховування продажу" будь-ритуальної символіки, так як "зараз такі товари відкриті реалізують на вулицях міста".

Нагадаємо, у Житомирі під час руху загорівся автобус, який віз небіжчика на цвинтар. У салоні крім труни знаходилось ще 11 людей.

Дивіться, як палстик знищує планету

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", в бельгійському місті Мускрон градоначальника Альфреда Гаденна знайшли на кладовищі з перерізаним горлом.

Автор матеріалу: 
Ирина Дождева
Теги: 
кладовище, штучні квіти, сміття, заборона
Де в Україні найдешевший борщ
0
0
11:35 23.03.2018
Прощання з воїном відбулося у четвер, 22 березня
0
0
11:04 23.03.2018
Сьогодні нафта коштує трохи більше як $66 за бар
0
0
10:36 23.03.2018
Канали отримали офіційне попередження
0
0
10:14 23.03.2018