Багатодітний батько Джеремі Петерсон із США показав надзвичайну силу духу, він здійснив трансформацію свого тіла після того, як позбавився від споживання шкідливої їжі. І все це - щоб не відставати під час прогулянок від своїх дітей.

Півроку тому чоловік важив 127 кг, і все із-за регулярного відвідування фаст-фудів та вечірньої звички попивати пивко. Тепер же Петерсон виглядає зовсім інакше, і він цим пишатися, адже йому вдалося перетворитися всього за півроку. Набирати вагу і жиріти чоловік почав, коли перестав виконувати фізичні вправи.

Двогодинні щоденні походи і одну годину в тренажерному залі допомогли йому скинути вражаючі 37 кг, і тепер люди говорять, що він виглядає на два десятиліття молодше.

Популярні новини зараз

Настя Каменських загіпнотизувала формами в "дірявих" колготах: "Ідеальна фігура"

Індекс Біг-Мака: долар в Україні має коштувати 11,5 гривень

Дружина Влада Ями з новими бровами й пухкими губами стала схожою на ляльку: "Відмінно"

Зірка Холостяка описала "чоловіка мрії" і зізналася, хто злив пікантні знімки на проекті

Показати ще

"Я пройшов шлях від тіла цього татуся до статури дитини з коледжу", – радіє Джеремі. – "Завдяки переходу від жиру до схудненню все стало краще, мої волосся і шкіра виглядають здоровішими, ви можете бачити мій підборіддя замість пухких щічок, і у мене є прес. Я насправді пишаюсь своїм животом, раніше мій живіт був справжньою пивним животом, але він зменшується і навіть моя талія теж схудла", — продовжив він.

За бажання щось у собі змінити Джеремі безмежно вдячний своїм дітям, які надихнули його на зміну способу життя. "Ми завжди були активної сім'єю, але коли ми ходили в похід, мої маленькі діти йшли прямо на гору, поки я задихався і не міг іти в ногу з ними", – розповідає чоловік. – "Моє перетворення сталося настільки швидко, тому що я щодня виконував програму тренувань без будь-яких перерв, що і допомогло позбутися від жиру так швидко".

Як повідомляв портал "Знай.иа" єдиний спосіб прибрати целюліт — схуднення, правильне харчування, дієта. Жирові клітини не розчиняться самі по собі!