Правоохоронці затримали чиновника, який допоміг отримати документи та легалізуватися в Україні кілеру Артуру Денісултанову, який підозрюється у замаху на членів чеченського добровольчого батальйону Адама Осмаєва та Аміну Окуєву.

Про це повідомляє "Цензор.нет". Денісултанов мав російське громадянство. Український паспорт він отримав завдяки шлюбу з українкою. Правоохоронці виявили, що кілеру вдалося отримати документи через їх фальсифікацію у кількох органах влади.

Затримати вдалося чиновника, який видав первинну документацію, що й дозволило Денісултанову легалізуватися. Наразі з ним працюють слідчі, а згодом обіцяють назвати імена всіх причетних та розкрити фальсифікаційну схему.

Кілер був відомим у кримінальних колах Санкт-Петербурга. Його знали за такими іменами та прізвиськами, як Курмакаєв, Крінарі, Тищенко, Цебро, "Дінго". Денісултанов неодноразово змінював паспорти та документи. Це йому вдавалось завдяки численним шлюбам. Він також фігурував у низці кримінальних справ, пов'язаних з вбивствами та шахрайствами.

Раніше, 1 червня, на Подолі у Києві кілер напав на росіянина Адама Осмаєва, який входить до чеченського добровольчого батальйону та наразі проживає в Україні.

Популярні новини зараз

21-річну породіллю акушери облили крижаною водою і побили: "За вами ніхто мити підлогу не буде..."

Глава ВМС Німеччини заявив, що Україна не зможе повернути Крим: "Пішов і ніколи не повернеться"

Зірка "Величного століття" Бурак Озчівіт може потрапити до в'язниці на 4 роки: вже був у суді

Микола Тищенко в День Соборності знову все переплутав і віддав Схід: "Єдині, від Києва до Закарпаття"

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, командир миротворчого батальйону імені Шейха Мансура Амір Муслім Чеберлоєвський розповів про можливого замовника нападу на Адама Осмаєва.