В окупованому проросійськими найманцями Донецьку вранці 23 вересня пролунали два вибухи, які пов'язують зі спробою ліквідації "міністра доходів та зборів" Олександра Тимофєєва. Цей інцидент викликав паніку у ватажка терористів "ДНР" Олександра Захарченка".

Про це повідомив журналіст Олексій Мацука в Facebook. Пізніше з'явилась інформація, що Тимофєєва, більш відомого за прізвиськом "Ташкент", госпіталізували у критичному стані. Представники "міністерства" стверджують, що терорист вижив й з ним уже навіть вдалося поспілкуватися.

Під час вибухів нібито постраждали ще семеро людей, але їх стан здоров'я поки невідомий. Олексій Мацука розповів, що вибухи посеред міста не на жарт налякали бойовиків.

Він сказав, що після замаху на "Ташкента" Захарченко почав переживати й за власне життя. Ватажок наказав негайно кількість особистої охорони.

Популярні новини зараз
До 15 000 гривень: хто з українців може отримати допомогу від держави цієї весни, програма вже розпочалася Суд скасував ухвалу Кабміну про пенсії: що буде з виплатами Один підпис – і борги на сотні тисяч: юрист застеріг від фатальних помилок під час перевірки газу Готуйте запаси та садіть городи: українців попередили про загрозу голоду
Показати ще

Відео з місця вибуху в Донецьку

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, окупований Донецьк сколихнули кілька вибухів, а в центрі міста було чути кулеметні черги.