Суддя Фрунзенського районного суду Харкова Оксана Алтухова придбала автомобіль Toyota Camry 2018 року в три рази дешевше від його ринкової вартості. Як повідомляє Харківський антикорупційний центр, це стало відомо з повідомлення про суттєві зміни матеріального становища, опубліковано на Єдиному державному реєстрі декларацій.

Так, вартість нового автомобіля, який придбала суддя, за її словами, склала 227 тисяч гривень. При цьому ринкова вартість такого транспортного засобу в Харкові зараз становить втричі більше – близько 800 тисяч гривень.

Це в рази більше, ніж сума, яку суддя вказала в повідомленні в НАЗК, відзначають в антикорупційному центрі. А от в декларації за минулі роки суддя Оксана Алтухова заощаджень ніяких не вказувала. Напевно, забула, що може дозволити собі дорогий автомобіль. До того ж, незрозуміло, як пані Алтуховій вдалося викупити такий елітний автомобіль за такою низькою ціною. Напевно, "по акції", не інакше.

Дивіться: вся правда про нову Camry 2018

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков підрихтував е-декларацію, дещо "згадавши". Виявилося, що міністр Аваков "підправив" свою електронну декларацію за минулий рік. В новому варіанті значиться заробітна плата за сумісництвом його дружини вище, ніж він вказував в 2017 році. Зокрема, в попередній декларації Аваков вказував, що заробітна плата його дружини за сумісництвом склала 304,1 тисячі гривень, а в виправленій він зазначив, що вона склала 847,87 тис., що на 543,7 тис. грн більше.

Так, згідно електронної декларації за 2017 рік, дружина глави МВС заробила в 57 разів більше за чоловіка. У поданій декларації про доходи сам міністр Арсен Аваков в 2017 році задекларував 1 082 323 гривень доходів, а його дружина – 56 976 679 гривень. Крім того, варто зазначити, що основну частину доходів дружина Авакова отримала від відчуження цінних паперів. Ще цікавим пунктом е-декларації Авакова стало те, що він задекларував авторське право на книгу "Ленін з нами?" російською, українською та англійською мовою.