Цей інцидент в американському крематорії призвів до того, що над каліфорнійським містом Нэшнел-Сіті з'явилася хмара попелу з людських останків. Про це повідомив інформаційний портал ABC 7.

Сам капітан пожежної бригади Брайан Кребс (Brian Krebs) пояснив, що в момент запуску дверцята печі крематорію була закрита не до кінця, через що дим заполонив всю будівлю, а потім вирвався з відкритих дверей приміщення.

З-за диму також була активована автоматична система пожежогасіння будівлі. Вода, змішалася з димом, створила неприємний запах, який поширився по найближчим районам, а хмара смердючого пара піднялося над містом.

Пожежні зазначили, що поки складно сказати, як саме зміг вплине на здоров'я вдохнувших його людей. Виробники печей для крематоріїв поспішили запевнити, що смердючий дим був "всього лише водяним паром".

"Знай.uа" нагадує, у США в штаті Гаваї відбулося виверження вулкана Кілауеа, в результаті якого в небі утворилося трикілометрову хмара попелу. Про це повідомляє CNN.

Популярні новини зараз
Головне за 27 листопада: друзі Кошмал із росії, нова атака по Україні, Різдвяний піст та "ні" шлюбу від Полякової Масований залп: скільки ракет може випустити держава-терорист наступного разу Вже відомі ціни на електроенергію для населення: чого чекати від платіжок В Україні пенсіонери можуть отримати сотні гривень надбавки до виплат: є дві умови
Показати ще

Лава рухалася досить швидко і перекрила дорогу. Крім цього несла загрозу десятків будинків. Рятувальники були змушені евакуювати місцевих жителів району Пуни.

"Зі свіжою, гарячою магмою існує ймовірність, що потоки лави можуть рухатися з більшою легкістю і, отже, покривати більше площі, - розповідає співробітниця геологічної служби США Джанет Баббо.

Уряд закликав жителів деяких регіонів бути готовими до можливої добровільний евакуації, якщо загроза від лави вулкана буде зростати.

Також нагадуємо, під час турніру з гольфу, почалося стрімке виверження вулкана. Проте всі ці події не завадили спортсменам провести гру.

"Я хотів би приїхати і пограти там. Супер вигляд!", "Ця картина стане легендою. Я це вже передбачаю", "Епічне фото", - пишуть в коментарях.