Український авіаперевізник МАУ судиться з найбільшим лоукостером Європи Ryanair, львівським аеропортом та цілим Міністерством інфраструктури.

Про це повідомляє міністр Володимир Омелян на сторінці в Facebook. Також він опублікував відповідні судові документи.

"…вчора отримав ряд судових позовів МАУ, суть яких наступна: 1. Скасувати контракт Ryanair з аеропортом Львова. 2. Заборонити Міністерству надавати сприяння Ryanair в Україні. Ну, і вишенька на торті, через можливий захід Ryanair в Україну, компанія МАУ була змушена знизити ціни і завдала собі збитків і просить суд, щоб Міністерство інфраструктури компенсувало їм десятки мільйони гривень "втрат", - написав глава Міністерства.


За словами міністра, Міжнародні авіалінії України вважають, що Ryanair отримав надто багато пільг та привілеїв на українському ринку, що змусило МАУ знизити вартість авіаперевезень та зазнати чималих збитків.

"Моя відповідь одна: наші олігархи не життєздатні в ринкових умовах і бояться будь-яких навіть натяків на вільну конкуренцію", - зазначив Омелян.

Популярні новини зараз

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

Життя маленької українки повисло на волосині, батьки благають про допомогу: "Врятуйте нашу Вікусю"

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Власниця елітної школи розкрила правду про дітей Зеленського: "Постійний тиск"

Показати ще

Як він вважає, українська авіакомпанія намагається перешкодити заходу в українське небо нових лоукостів, які пропонують дешеві перевезення.

Наразі керівництво МАУ не коментує своїх позовів до суду.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua",  найдешевші авіарейси з України зібрали в одній картинці.