Таких не зупиняє ризик, тому що "бізнес" відмінно окупається. Не вірите? Тоді ось вам історія, що називається, з перших рук.

Світлофор перед перехрестям. Там частенько скупчується невелика «пробка». Ось їду я потихеньку в середньому ряду, нікого не чіпаю, нікому не заважаю... Під'їжджаю до світлофора там вже зібралося з десяток машин. Сиджу, чекаю зеленого. Ззаду один перець заморгав поворотником — вирішив перебудуватися з ряду в ряд. А мені що, шкода чи що? Дай, думаю, протягну трохи вперед, тоді якраз у людини вивернути вийде. Рушаю потихеньку.

І тут як чортик з табакерки вистрибує хлопчина, який користуючись цією міні - пробкою, бігає і суне у відкриті вікна маленькі прапорці, і записки типу «я глухонімий від народження, але у мене є шанс...»
Ну не чекала я. Швидкості майже не було, я звичайно встигла зупинитися. Але від думки, що я тільки що ледь не переїхала живої людини, від образи, від обурення, від надлишку емоцій я zааааак ляснула долонею по клаксону!
Цього «глухонімого» просто підкинуло від несподіваного різкого звуку, він впустив свої прапорці і вилаявся матом.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський зробив важливу заяву в День пам'яті: "Ми не можемо уникнути війни"

Посеред травня частину України засипало снігом, а температура впала нижче нуля

На 101 році життя помер політик, який мав вплив на президента РФ: "Ти не правий"

Вєрка Сердючка несподівано здійснила мрію коміка Юрія Ткача: "Чекав цього 20 років"

Показати ще

Через дві секунди з сусідніх машин було чути регіт, а через п'ять секунд почали сигналити ще кілька машин навколо. Хлопець, згріб своє барахло і дуже швидко втік.

Хотілося б сказати, «і з тих пір я його там не бачила», але немає. Через кілька днів з тим же виставою все той же артист виступав. Мораль: не подавайте жебракам.

Як нагадує портал "Знай.uа", в Парижі представники ромської національності придумали новий спосіб пограбування громадян біля банкоматів.

Вони підходять до людини, знімаючого гроші, і лякають його дохлого щура. У паніці той сахається, а бандити хапають купюри і тікають. Як це відбувається, зафіксувала камера відеоспостереження, "піймавши" в об'єктив трійцю циган, які таким чином намагалися обікрасти людей біля банкомату на розі вулиць між Собором Паризької Богоматері і Лувром.