Економічна криза та відсутність роботи штовхає все більше співвітчизників виїжджати за кордон у пошуках більш-менш пристойної вакансії та оплати праці. Чимало хто з них переймається тим, що, працюючи не у своїй країні, не матимуть пенсії, проте думки про те, як жити і піднімати дітей зараз, беруть гору.

У міністерстві соцполітики вирішили допомогти заробітчанам.  Тепер українці, які працюють за кордоном можуть відраховувати внески до Пенсійного фонду онлайн та надалі отримувати українську пенсію. Про це в ефірі Еспресо.TV повідомив заступник міністра соцполітики Микола Шамбір.

За його  словами, більшість громадян, які їдуть працювати за кордон, не застраховані. Тож через це в законі передбачена для цих людей можливість добровільного страхування.

Щоб сплачувати внески до Пенсійного фонду, заробітчанам необхідно зайти на сайт ПФУ, ознайомитися з інформацією, дистанційно відправити договір, а потім під час приїзду додому підписати його.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", батьки одіозного бойовика Олександра Захарченка їздять з окупованих територій Донбасу по українську пенсію.

Популярні новини зараз

На виступі президента пролунав потужний вибух, багато загиблих: перші подробиці

Кароль показала, як виглядає в "реальному житті", без макіяжу і зачіски: спробуйте впізнати

У Зеленського змінять правила ввезення авто з-за кордону: на це чекали мільйони водіїв

Донбас спіткали проблеми страшніші за війну: неможливо дивитися без сліз

Показати ще