Економічна криза та відсутність роботи штовхає все більше співвітчизників виїжджати за кордон у пошуках більш-менш пристойної вакансії та оплати праці. Чимало хто з них переймається тим, що, працюючи не у своїй країні, не матимуть пенсії, проте думки про те, як жити і піднімати дітей зараз, беруть гору.

У міністерстві соцполітики вирішили допомогти заробітчанам. Тепер українці, які працюють за кордоном можуть відраховувати внески до Пенсійного фонду онлайн та надалі отримувати українську пенсію. Про це в ефірі Еспресо.TV повідомив заступник міністра соцполітики Микола Шамбір.

За його словами, більшість громадян, які їдуть працювати за кордон, не застраховані. Тож через це в законі передбачена для цих людей можливість добровільного страхування.

Щоб сплачувати внески до Пенсійного фонду, заробітчанам необхідно зайти на сайт ПФУ, ознайомитися з інформацією, дистанційно відправити договір, а потім під час приїзду додому підписати його.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", батьки одіозного бойовика Олександра Захарченка їздять з окупованих територій Донбасу по українську пенсію.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: Маріуполь віддають на поталу кадирівцям, Kalush після Євробачення знову здивував, а Злата Огнєвіч зізналася у коханні Росіяни планують передати окупований Маріуполь на розтерзання: назвали зустріч "недружньою" Головні новини за 17 травня: похорон зірки "Бригади" Дюжева, дешевий хліб в Україні та нове похолодання Оля Полякова в патріотичному вбранні стала втіленням статуї Свободи для українців: "Краса неймовірна"
Показати ще