Російські спецслужби планують використовувати українців, які виїхали на заробітки в Росію.

Про це сказав глава СБУ Василь Грицак на брифінгу. За його словами, близько 2 мільйонів українців нині працюють в Росії. Спецслужби Кремля явно і приховано планує їх використовувати.

"Ми проводимо контррозвідувальну роботу після їх повернення, проводимо так звані контррозвідувальні опитування, і ми вражені кількістю, так званих, вербувальних підходів до простих українців: не обов'язково це повинні бути кваліфіковані працівники ми вражені кількістю вербувальних підходів і завданнями, які ставить перед ними РФ", - зазначив Грицак.

Він розповів, російські спецслужби планували використовувати українських АТОшників для великого теракту в Росії, який би мав далекосяжні наслідки для всієї європейської безпеки.

Грицак розповів, що в одній з інструкцій для АТОшників "мова йде про знищення людини нібито на замовлення прокурора Самарської області".

Популярні новини зараз

У Франківську любитель шашликів розвів багаття на балконі: смаж, Вася

Арсен Мірзоян показав своїх жінок у всій красі: Тоня, Ніна і маленьке диво на руках

Ірина Федишин показала неймовірну весну у Львові: любов гуляє древніми вулицями

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

Показати ще

Росіяни хотіли влаштувати теракт з численними жертвами, а потім у нібито українських диверсантів знайшли б сліди хімічних речовин, який було знайдено на місці злочинів, зазначив український чиновник.

За словами Грицака, росіяни завербували дві групи українців для таких терактів, і він не впевнений, що СБУ викрила всіх учасників групи.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що відомий журналіст Андрій Цаплієнко оприлюднив документ, вилучений у російського агента.

СохранитьСохранить