Експерти розповіли, як українцям повернути частину своїх коштів, які вони витратили, наприклад, на навчання чи кредит на житло та в деяких випадках на лікування.

Про це пише Politeka.

В рамах податкового повернення, українці, які офіційно працевлаштовані, можуть претендувати на повернення частини коштів, які, наприклад оплатили за навчання у вишах (своє або своїх дітей).Єдина умова, претендентами на податкову знижку можуть бути резиденти України, які мають реєстраційний номер платника податку (ідентифікаційний номер) та офіційно працювати. Особи, які займаються підприємницькою діяльністю, або хто працює за цивільно-правовими договорами не можуть отримати дану податкову знижку.

Щоб повернути частину коштів, потрібно надати документи, що підтверджують факт здійснення оплати (розрахункові чеки, договори, квитанції, ордери тощо).

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський захотів молоду дівчину, але все пішло не за планом: "Підманула, підвела"

На місто-розсадник коронавірусу Ухань обрушилося потужне торнадо: сотні поранених, загиблих шукають з собаками

Go_A отримали потужну підтримку від конкурентів на Євробаченні: "Удачі Україні!"

Ірина Федишин з чоловіком готують несподіване зізнання: "Буде донечка"

Показати ще


Українці, які сплачують кредит за житло також можуть розраховувати на повернення частини витрат. У такому випадку держава компенсує частину суми процентів за умови, якщо платник придбаного житла прописаний за адресою.

Якщо майбутній власник сплачує іпотеку за квартиру в будинку, який ще будується, то розраховувати на компенсацію він зможе у перший рік після того, як зареєструється в даній квартирі.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", вінницька пенсіонерка накупила у столиці нерухомості на суму понад десять мільйонів гривень.