В Єгипті через піщану бурю в аеропорту Шарм-еш-Шейху близько 300 українців не можуть вилетіти до Києв. Затриманий виліт трьох рейсів. Про це повідомив представник Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич, передає "5 канал".

За словами Кирилича, затримка трьох рейсів з Шарм-еш-Шейха до Києва пов'язана зі штормовим попередженням і піщаною бурею.

Він повідомив, що всіх громадян України поселили в готелях за рахунок туристичної компанії.

Популярні новини зараз
Пенсії піднімуть з березня: які надбавки світять пенсіонерам Нові тарифи та додаткова абонплата: комунальні платіжки зміняться Українцям готують пенсійні нововведення: до яких змін готуватися Українцям перерахують платіжки на комуналку за січень
Показати ще

Також відомо, що в міжнародний аеропорт "Бориспіль" з затримкою прибувають літаки з Європи, зокрема, Лондона, Відня та Брюселля.

Як раніше повідомляв "Знай.ua", 21-23 січня в ряді областей України очікується погіршення погодних умов.Це стосується Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Донецької, Луганської областей.