У центрі Києва невідомий хлопець бігав по Хрещатику в чому мати народила.

Як пише dtp.kiev.ua. в Facebook, хлопець все ж привернув увагу правоохоронців, напевно шапкою, яка трохи не підходила до костюму Адама.

"На центральній вулиці столиці патрульні поліцейські ганялися за чоловіком, який вирішив прогулятися без одягу", - зазначено в повідомленні, де прикріплені фотографії.

Копи затримали голого дебошира, спробували одягнути. Мета хлопця залишилася невідомою.

Популярні новини зараз
Українців змусять повернути субсидію: всю або частину отриманих грошей Держава змусить платити всіх: з 5 червня банки щотижня звітуватимуть про перекази клієнтів Україну атакували "кровопивці", від укусів у людей судоми та галюцинації: як захистити себе Українці можуть отримати виплати від 2 міжнародних організацій
Показати ще

Затримання нудиста.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що світова столиця романтики і кохання - Париж - в черговий раз довела свою толерантність і відкритість до всього нового. Тут відкрився перший у Франції ресторан для нудистів: гості без докорів сумління можуть пообідати чи повечеряти без одягу. Новий заклад називається O'Naturel і розташоване воно на вулиці Rue de Gravelle.

Одночасно ресторан може прийняти до сорока гостей, а середня вартість ланчу становить 30 євро. На вході відвідувач повністю роздягається і залишає одяг в гардеробі. До слова, турбуватися про сторонні очах годі й говорити: заклад повністю обгороджено і випадковим перехожим нереально дізнатися, що відбувається всередині.