Після затримок з виплатами пенсій в липні на засіданні Кабінету міністрів було прийнято рішення про виділення Пенсійному фонду позички для "покриття касового розриву".

Як повідомляє керівник Державної казначейської служби Тетяна Слюз, кошти Пенсійного фонду України для покриття касового розриву за надходженнями єдиного соціального внеску та фінансування виплат пенсій в липні надійдуть найближчим часом, передає "Інтерфакс-Україна".

Керівник відомства підкреслила, що у Держказначейства немає заборгованостей перед Пенсійним фондом, а проблема, що виникла з пенсіями, відноситься до відповідальності фонду. "Виникли тимчасові касові розриви. Тому ми простягаємо руку допомоги", — заявила Тетяна Слюз.

Раніше стало відомо, що у Кабміні також заявили, що затримки з виплатами – персональна відповідальність керівництва фонду та що до кінця поточного тижня ситуація повинна бути врегульована.

Нагадаємо, днями стало відомо, що Пенсійний фонд затримує фінансування пенсій українцям. Про це повідомили в прес-службі українського національного поштового оператора – Укрпошти. У компанії пояснили, що ці проблеми є тимчасовими і носять технічний характер.

"Укрпошта" працює в штатному режимі. На сьогодні існують тимчасові технічні затримки фінансування Пенсійним фондом України з виплати пенсій. Інформуємо, що виплата за період з 4 по 20 липня в здійснюється в повному обсязі", - відзначили в "Укрпошті".

Також у компанії пообіцяли проінформувати клієнтів про відновлення фінансування і щодо зміни графіка виплати пенсій за період з 18 по 25 липня.

Нагадаємо, російські чиновники хочуть скасувати пенсії. Голова козацької партії Микола Константинов заявив, що козаки готові відмовитися від пенсій і працювати до смерті. Таким чином Константинов висловився на підтримку пенсійної реформи в Росії.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що українці отримають пенсії по-новому. Українцям анонсували зміни в нарахуванні та виплаті пенсій. Тепер ще більше фінустанов будуть здійснювати видачу грошових коштів пенсіонерам.

Також "Знай.uа" писав, що міністр-дієтолог залишив українців без пенсії.