15 грудня 2017 року в Душанбе, Таджикистан, відбувся чемпіонат світу з бойового самбо серед чоловіків. Збірна команда України здобула перемогу в командному заліку.

Зокрема, у ваговій категорії до 57 кг Україна посіла 3-е місце (Олексій Кривець), у ваговій категорії до 62 кг — 2-е місце (Бобир Сергій), у ваговій категорії до 68 кг — 1-е місце (Парубченко Владислав), у ваговій категорії до 74 кг — 1-е місце (Парубченко Дмитро), у ваговій категорії до 82 кг — 1-е місце (Амосов Ярослав), у ваговій категорії до 90 кг — 1-е місце (Ільїн Владислав).

Друге місце в командному заліку зайняв Таджикистан, третє — Росія.

Керівництво Федерації бойового самбо України в особі президента Федерації Ельхана Велієва висловило подяку за підтримку і допомогу української збірної почесного президента ФБСУ, лідера Громадського руху "Український вибір — Право народу" Віктора Медведчука.

У свою чергу В. Медведчук привітав збірну України з бойового самбо з заслуженою перемогою.

Популярні новини зараз

Бред Пітт і Шерон Стоун відновили старі стосунки

Віра Брежнєва кардинально змінила імідж: "В Узбекистані прийняли б за свою"

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

У лісі під Львовом оселився безхатько, боляче дивитися: "Дружина померла, доньки вигнали"

Показати ще

"З перемогою, хлопці, із впевненою і беззастережною перемогою! Як громадянин України, як почесний президент Федерації бойового самбо я пишаюся і захоплююся вашою майстерністю, силою волі і духу. Вірю у вас і твердо знаю: попереду вас чекають нові вершини, нові успіхи і досягнення", - написав лідер "Українського вибору" на Facebook.

Нагадаємо, вже зараз позиції Віктора Медведчука в українській політиці абсолютно ексклюзивні і дуже сильні.

Крім того, Український інститут аналізу і менеджменту політики (УАІМП) за підсумками листопада-2017 підготував черговий рейтинг активності і присутності в ЗМІ провідних українських політиків і громадських діячів.

Дивіться сюжет про ЧС

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", оприлюднений рейтинг найвпливовіших українців.