Троє з чотирьох напали на церкву в Грозному бойовиків з Чечні, стверджує Рамзан Кадиров.

Російські силовики встановили особи всіх нападників на церкву в Грозному. Про це заявив глава Чечні Рамзан Кадиров, повідомляє "Інтерфакс" у суботу, 19 травня.

"Правоохоронні органи оперативно встановили особи знищених бандитів. Двоє з них є жителями села Гелдаган, один з селища Аргунский, розташованого недалеко від Грозного", – сказав Кадиров.
Він додав, що очолював групу уродженець і житель одного з сусідніх регіонів.

Зараз правоохоронці намагаються встановити можливих спільників ліквідованих бойовиків, проводяться слідчі дії.

"Знай.uа" нагадує, що в столиці Грозний, Чечня, озброєна група людей зробила спробу нападу на церкву Михайла Архангела. При спецоперації четверо нападників вбито. Про це повідомляють російські ЗМІ.
Повідомляється, що група невідомих проникла в церкву Архангела Михайла, їх метою було захопити парафіян. В результаті нападу був поранений один з парафіян. У перестрілці загинули двоє поліцейських, ще двоє отримали поранення.

Народний депутат Новинський вважає, що напади на церкви несуть системний характер:

"Зараз в Україні деякі політичні кола намагаються створити образ ворога в особі канонічної УПЦ. Нападки на Церкву носять системний характер і явно координуються з одного центру. Із завидною постійністю провладні політики і вся пишуча і мовлення обслуга несуть всякого роду неправду, наприклад, поширюють брехню про те, що священики УПЦ відмовляються відспівувати ветеранів АТО. Подібних прикладів безліч. Українську Православну Церкву хочуть представити, як структуру, діючу в інтересах Росії, проти інтересів України і нашого народу. Безглуздість і дурість подібних звинувачень зрозуміла будь-якій розсудливій людині. Напевно, важко знайти тих, хто зробив для світу і єдності нашої країни більше, ніж наша Українська Православна Церква. І важко знайти більшого патріота України ніж її предстоятель Блаженніший Митрополит Онуфрій", - написав він.