На українських дорогах діють шахраї, жертвою яких може стати кожен водій. Тому завжди потрібно бути уважним і знати, як працюють любителі легкого заробітку.

Пішохід під колесами машини.

Шахрай стрибає під колеса машини і каже, що його збили. Тут же з'являються підставні свідки, які все бачили. Злочинці пропонують все зам'яти до приїзду копів.

ДТП за участю підставного авто.

Водій на такому авто обганяє і потім різко гальмує. Ви в нього врізаєтеся, оскільки не дотримувалися дистанції. Як завжди, шахраї все пропонують вирішити до приїзду поліції.

Популярні новини зараз

Володарка найбільших сідниць у світі потрясла своїм добром перед камерою: "Чорт забирай, оце дупа"

Тоня Матвієнко показала закоханих батьків, півстоліття душа в душу - "Мої золоті!"

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

8 березня: яскраві і незабутні листівки і привітання

Показати ще

Оформлення європротоколу поза місцем події (ДТП за участю дорогого авто)

За машиною жертви впритул їде авто представницького класу, пасажир якого кидає в бампер машини попереду якийсь предмет. Після цього вони скаржаться, що їм пошкодили машину. Однак шахраї пропонують по-тихому оформити європротокол. Після жертві кажуть, що вона покинула місце події, що спричинить за собою серйозний штраф.

Підліток або дитина, збиті на парковці.

Як тільки жертва рушає з парковки чує удар об машину, це виявляється дитина. Тут як тут родичі, які все бачили. Далі все просто.

Поступися дорогою.

Коли жертва рухається по лівому ряду, ззаду її наздоганяє автомобіль і починає сигналити, вимагаючи поступитися дорогою. Водій перебудовується правіше і в цей момент другий автомобіль, який знаходився в "мертвій зоні", чіпляє машину жертви в правий борт. Після починається вимагання.

Успішний спортсмен.

Під колеса потрапляє нібито успішний спортсмен, який через травму не може взяти участь в серйозному змаганні. Тому починає тиснути на жалість і вимагати гроші.

Манекени та вантажівки.

Шахраї кидають під колеса вантажівок манекенів. Коли водії вибігають з кабіни, шахраї обчищають кабіну.

Незручний об'їзд.

Жертву чекають в незручному для об'їзду місці, в якому ставлять дорогу іномарку із заздалегідь нанесеною подряпиною. Коли жертва намагається об'їхати перешкоду, шахрай кидає щось легке в її автомобіль. Після жертву наздоганяють і вимагають гроші.

Щоб не стати жертвою шахраїв, потрібно відразу викликати поліцію і ні в якому разі не залишати місце ДТП. Також потрібно опитати свідка, взяти у них номери телефонів. Спробувати все зняти на телефон.

Шахраї на дорогах.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що резонансна дорожньо-транспортна пригода в Харкові, в результаті якого загинули п'ятеро людей, змусило владу в черговий раз повернутися до питання посилення відповідальності за порушення правил дорожнього руху.