Популярний український телеведучий і відомий журналіст Роман Скрипін розповів, яку модель державного устрою вважає оптимальною.

На своїй сторінці в Facebook він іронічно звернув увагу на любов українців до контролю дотримання всіх законів в державі, хоча насправді потрібно лише перейняти модель успішної країни "від" і "до", і життя стане на порядок якіснішим. І чому б не взяти для такої ролі Німеччину?"Ось нічого не треба придумувати. І Верховної Ради не треба. Бери німецьку модель. З усіма їхніми законами. Ну, на перекладача треба буде витратитися. Ось тупо все беремо у німців. Від державного устрою до законів. А для контролю реалізації треба буде з десяток людей. Щоб по руках били, коли порушувати недоторканність (ні, не депутатську) законів. І це теж можуть бути німці. Тільки Шредера не пропонувати. Або американці. Але не українці", - написав Скрипін.


Популярні новини зараз

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Українці розчавили технології Росії супер-всюдиходом: "Це не Sherp, це дещо крутіше"

На сцену "Голосу країни" увірвалася суперниця Дорофєєвої: могла співати у "Время и стекло"

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що відомий російський журналіст розповів, якого страшного джина випустив Кремль.

СохранитьСохранить