Моторошний випадок поставив на вуха всі Суми. У тролейбусі стало погано чоловіку, а прохання пасажирів допомогти кондуктор та водій проігнорували.

Пригода сталась у четвер, 12 квітня. Про це повідомив на сторінці в Facebook користувач та свідок подій Микола Могильов.

"Кондуктор ходить, переступає, пасажири мирно їдуть [...] На зауваження пасажирів кондуктор не реагує, точніше реагує, але ось фраза дослівно: "А шо я зроблю! Доїдемо до кінцевої – висаджу!". На питання: "Де сів чоловік?" - відповіді немає, ніхто не знає. Намагаємося кондуктору втовкмачити: "А раптом він не п'яний, а раптом інсульт!" Жодної реакції! Кажу: "А якщо помре в салоні! Ви ж відповідаєте за людей!". І знову: "А шо я зроблю!" Помацав пульс... є... Вже слава Богу! Посадили чоловіка на сидіння. Він у непритомному стані. Почали просити зупинити тролейбус і викликати швидку. Відповідь: "Ні, ми ж з графіка вийдемо!", -  описав ситуацію чоловік.

Могильов розповів, що пасажири викликали "швидку", лікарі якої просили зупинити тролейбус, "оскільки ганятися по місту ніхто не буде" і пообіцяли приїхати за 5 хвилин.

Після чого водій, "проходячи повз двері кинув фразу в салон, що далі не поїде маршрутом, а їде в депо, без пасажирів!"

Водночас, за словами Могильова, водій і кондуктор не робили спроб надати допомогу.

"Невже "графік" важливіше, ніж життя? Тим паче, що на графіки, м'яко кажучи, всім начхати! Знаємо не з чуток. Може він і п'яний, але запаху алкоголю ніхто з людей не відчув. А якщо інсульт? Треба його возити по кільцю? Або краще висадити на кінцевій? Ніхто не застрахований! Не давнє, як рік тому у водія тролейбуса за кермом трапився інсульт. Взагалі, краще стояти осторонь і нічого не робити! Люди, а якщо ви або ваш родич завтра будете на його місці? І бездіяльність оточуючих може коштувати життя! Як вам таке?", - додав чоловік.

Нагадаємо, 10 квітня на вулиці Єреванській у Солом'янському районі Києва пасажир тролейбуса побився з жінкою - кондуктором, яка вела себе агресивно. Про це розповів учасник інциденту Олександр Краффт в співтоваристві "Los Solomas/Солом'янський район" мережі Facebook.

Як повідомляв портал "Знай.ua", спеціалісти розповіли, як допомогти собі, коли раптово на вулиці стало погано, а навколо нікого немає.