Народний артист Росії Борис Клюєв, відомий за роллю в популярному серіалі "Вороніни", звернувся в медичний центр через проблеми з легенями.

Лікарі діагностували у актора важке захворювання, йому належить довгий і складний лікування. Про це повідомив канал Mash.

"Здаватися не збираюся", - сказав Борис Володимирович, стверджують в повідомленні. При цьому сам Клюєв заперечує інформацію про стан свого здоров'я, передає Lenta.ru.

"Щось мене з ранку сьогодні всі дістали. Ні, все нормально", - підкреслив Клюєв.

Популярні новини зараз

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

Московські попи втекли з похорону українського захисника: "Героям Слава!"

Вербна неділя з 19 квітня по 2 травня: чого категорично не можна робити перед Великоднем

В Україні різко підскочать ціни на електроенергію: хто заплатить за комуналку більше вже з травня

Показати ще

Відзначимо, що Борису Клюєву 73 роки. Однією з найкращих його кіноробіт стала роль графа Рошфора, довіреної особи кардинала Рішельє в музичному телефільмі "Д'Артаньян і три мушкетери".

Крім того, додаткову популярність Клюєву принесла роль буркотливого діда в популярному телесеріалі "Вороніни". Він також зіграв Чернишова, батька Тетяни, капітана поліції в серіалі "Фізрук".

Раніше "Знай.uа" писав про прощання з легендарним Стівеном Хокінгом. Це всесвітньо відомий вчений, фізик-теоретик та космолог, професор Кембриджського університету. Здобув світову популярність завдяки вивченню чорних дір та інших космічних явищ. Він першим виклав космологічну теорію, в якій були об'єднані подання загальної теорії відносності та квантової механіки.