Угруповання російських кадрових військових зайшло на територію України ще за кілька тижнів до трагедії в Іловайську в 2014 році.

Про це повідомив учасник боїв за Іловайськ Олександр Дейнега в ефірі "Обозреватель.LIVE". У той час він воював в лавах батальйону "Донбас". Він зазначив, що в звітах Генпрокуратури зазначено, що армія РФ зайшла в Україну 23-24 серпня.

Дейнега сказав, що російські військові активно розповідали про свою присутність в соцмережах, розміщуючи фотографії та відеоролики. З цього можна зробити висновок, що в Україні вони були вже 10-11 серпня.

Близько 1200 осіб разом з технікою, за словами українського захисника, базувалися в Сніжному. Він додав, що артилерія ЗСУ накрила цю колону російських військ. За його словами, вже тоді було відомо, що мова йде про кадрові частинах армії РФ.

"Вони зазнали суттєвих втрат. У них там було близько 200" 200-х "і 400" 300-х ". Ми знали, по кому б'ємо, де зупинялася колона, що це за колона", - підкреслив Дейнега.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в мережі показали кадри з Іловайська, де велися запеклі бої з проросійськими найманцями.