Ні для кого не таємниця, що супермаркети мають безліч можливостей та "фішок", як витрусити з покупців якомога більше грошей. На просторах інтернету українці показали, як не потрапити на гачок винахідливих маркетологів та не викидати на вітер жодної копійки.

Користувач Instagram nuanovna27 поділився цікавим відеороликом, знятим в одному з популярних супермаркетів Києва.

"У всіх супермаркетах країни", - прокоментував відеоролик автор посту.

Як свідчать кадри зі смартфону, ваги в магазині налаштовують таким чином, щоб вони показували більшу цифру, ніж є насправді. І хоч електронні пристрої рідко "обдурюють", проте все ж є один нюанс.

Популярні новини зараз
Соловйов закликав розстріляти військкомів: паніка серед пропагандистів ще ніколи не була такою Якими будуть зарплати українців у 2024 році: експерти дали прогноз зростання мінімалки Головне за 27 вересня: Боря Моісеєв помер, ЗСУ схопили в полон свіжого москвича, а українці дізнались дні опалювального сезону Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Часто на вагах можна побачити захисне пластикове покриття, на яке зазвичай покупці не звертають увагу. Проте ця кришка суттєво може підкрутити вагу товару. Якщо ж її зняти та переважити товар, ми побачимо зовсім іншу цифру.

Користувачі мережі, які переглянули відео, зазначили, що дійсно не знали про це.

Все дуже просто


Як повідомляв портал "Знай.ua", жінка знайшла у стручках квасолі з супермаркету частину тіла миші.