29 липня у Маріуполі відкрили мурал "Руковичка" японського художника Міязакі Кенске.

Відповідні знімки надала прес-служба міської ради.

"Загальноосвітня школа №68 була вибрана не просто так - вона була одним з будинків, що постраждали в 2015 році під час обстрілу МКР Східний. В основі картини лежить ідея народної казки "Рукавичка", яку знають і в Японії. Вона символізує єднання та солідарність жителів міста Маріуполя стосовно до переселенцям", – повідомила прес-служба.

Відзначається, що відповідну роботу художник провів в рамках проекту "Крізь стіни", заснованого в 2015 році. В результаті, дев'ятиметровий маріупольський мурал став найбільшим в його історії.

Варто відзначити, що Кенске створив дану роботу разом з дітьми. Його твори відомі в усьому світі. Він створював мурали в Кенії, Східному Тиморі (держава в Південно-Східній Азії), і навіть у Києві.

Популярні новини зараз

Леонов з "Татусевих доньок" втратив маму: легенді театру було 85

Колишня дружина Дзідзьо Slavia зізналася, хто поставив фінальну крапку у стосунках: "До цього йшло"

45-річна Могилевська кардинально змінила стиль, українці оцінили: "Неймовірні образи"

Ірина Федишин з чоловіком готують несподіване зізнання: "Буде донечка"

Показати ще

Відкриття пройшло на честь 25-річчя дипломатичних відносин між Україною та Японією. За словами художника, в Маріуполі знаходиться велика кількість переселенців. Кенске хотів показати толерантність українського суспільства.

Як повідомляв портал "Знай.uа", російський художник Марат Морик створив мурал "Дорослішання" на стіні сьомого корпусу Київського політехнічного інституту.