Український Центр оцінювання якості освіти оприлюднив правильні відповіді з тестування з математики.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Ознайомитися з таблицею правильних відповідей можна в розділі "Предмети ЗНО/Математика/Правильні відповіді".

В УЦОЯО уточнили, що визначення порога "склав/не склав" з математики відбудеться до 14 червня. Результати тестування з цього предмета буде розміщено на інформаційних сторінках учасників до 15 червня.

Як повідомляли ЗМІ, 22 травня відбулося зовнішнє незалежне тестування з математики. Згідно з інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти участь у тестуванні з математики взяла 106 551 особа, що становить 95% від загальної кількості зареєстрованих.

24 травня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. На нього зареєструвалася 333 171 особа.

Популярні новини зараз

Помер відомий ведучий легендарної програми: "Серце..."

Льоша Тригубенко вперше після "Холостячки" з'явився з дівчиною: блондинка з великими очима

Епіфаній розповів про диво на Водохреща: "Голос з неба"

Перероблена "пацанка" Покрищук виставила худе тіло, самі ребра: "Дивись біцепси які"

Показати ще

Загалом у 2018 році для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні зареєстровано 335 843 особи. Торік для участі в тестуванні було зареєстровано 240 881 особу.

Варто відзначити, що раніше 80 осіб не були допущені до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні з математики.

Цю інформацію повідомила прес-служба УЦОЯО, передає УНН.

Відомо, що всього у тестуванні взяла участь 106 551 особа, що становить 95% від загальної кількості зареєстрованих.

У повідомленні говориться, що через запізнення, до пунктів тестування не змогли потрапити 37 учасників ЗНО, а через відсутність одного з обов’язкових документів - 43.

Ті, хто не зміг взяти участь в основній сесії ЗНО з математики через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно протягом п'яти робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії та відповідну заяву.

Крім того варто відзначити, що цього року в Україні близько 335 тисяч випускників візьмуть участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Міністерство освіти і науки вже затвердило і оприлюднило графік проведення ЗНО, згідно із календарним планом. У 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 22 травня з математики, також у травні випускники шкіл складуть тести з української мови та літератури, іспанської, німецької та французької мов. ЗНО з інших предметів відбудеться з 1 червня по 13 червня 2018 року.

Оголошення результатів ЗНО

Свої бали за тестування з української мови та літератури, іноземних мов, математики та біології можна буде дізнатися не раніше 15 червня 2018 року; оголошення результатів з історії України, географії, фізики та хімії триватиме до 21 червня 2018 року.

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться з дня офіційного оголошення результатів. Подавати їх дозволено тим випускникам, котрі не задоволені власними результатами тесту і мають намір здати його заново.

Міністр освіти дала декілька порад для школярів, які сьогодні здають ЗНО

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що окупанти перетворили школу на місце для знущань.