У наступному році з життя українців зникне таке явище як телеграма.

Про те, що "Укртелеком" припиняє їх прийом та відправку з 1 березня 2018-го, повідомила прес-служба компанії.

Мова йде про телеграми всіх видів і категорій.

Таке рішення прийняли через втрату телеграмами своєї популярності. Тим більше, що населення вже давно й успішно для термінових повідомлень використовує інтернет і мобільний зв'язок. Інша причина - застаріле обладнання для прийому, обробки й доставки телеграм та відсутність його підтримки з боку виробників.

З кожним роком кількість відправлених телеграм зменшується шаленими темпами. Якщо в 2015-му відправили близько 350 тисяч телеграм, а у 2016 році року - 100 тисяч, то в 2017 році - тільки 10 тисяч на квартал.

Популярні новини зараз

У мережу злили фото Потапа до популярності: довге волосся і сережка у вусі

Ольгу Фреймут у чорних окулярах засікли на могилі, уся в сльозах: "Моя хрещена..."

Повна, висока і з короткою стрижкою: українці оніміли від зовнішнього вигляду "Тіни Кароль"

Леся Нікітюк з мамою здивували українців: як дві краплі

Показати ще

Через це така послуга стає збитковою, доходи від неї щорічно вдвічі знижуються, і вони в кілька разів менші, ніж витрати компанії на утримання телеграфу.

Дивіться: Що "Укртелеком" готує своїм клієнтам

"Телеграфні послуги вже давно є збитковими для "Укртелекому" - це десятки мільйонів гривень в рік", - заявили в прес-службі компанії.

Через те, що переважна більшість телеграм відправляється в робочі дні, то з грудня 2017 року протягом трьох місяців змінюється графік їх прийому і доставки: понеділок-субота, з 8:00 до 19:00, тоді як неділю і святкові дні будуть вихідними.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", з наступного року абонентам "Укртелекому" доведеться більше платити за зв'язок.