Знову? Українців залишать без дечого дуже пам'ятного

поділитись
З кожним роком кількість відправлених телеграм зменшується шаленими темпами

У наступному році з життя українців зникне таке явище як телеграма.

Про те, що "Укртелеком" припиняє їх прийом та відправку з 1 березня 2018-го, повідомила прес-служба компанії.

Мова йде про телеграми всіх видів і категорій.

Таке рішення прийняли через втрату телеграмами своєї популярності. Тим більше, що населення вже давно й успішно для термінових повідомлень використовує інтернет і мобільний зв'язок. Інша причина - застаріле обладнання для прийому, обробки й доставки телеграм та відсутність його підтримки з боку виробників.

З кожним роком кількість відправлених телеграм зменшується шаленими темпами. Якщо в 2015-му відправили близько 350 тисяч телеграм, а у 2016 році року - 100 тисяч, то в 2017 році - тільки 10 тисяч на квартал.

Через це така послуга стає збитковою, доходи від неї  щорічно вдвічі знижуються, і вони в кілька разів менші, ніж витрати компанії на утримання телеграфу.

Дивіться: Що "Укртелеком" готує своїм клієнтам

"Телеграфні послуги вже давно є збитковими для "Укртелекому" - це десятки мільйонів гривень в рік", - заявили в прес-службі компанії.

Через те, що переважна більшість телеграм відправляється в робочі дні, то з грудня 2017 року протягом трьох місяців змінюється графік їх прийому і доставки: понеділок-субота, з 8:00 до 19:00, тоді як неділю і святкові дні будуть вихідними.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", з наступного року абонентам "Укртелекому" доведеться більше платити за зв'язок. 

Автор матеріалу: 
Оксана Ханас
Теги: 
"Укртелеком", телеграма, припинення прийому
Росії недовго залишилося
0
0
20:45 15.12.2017
Всі платежі потрібно провести протягом доби
0
0
20:00 15.12.2017