У Російській Федерації (Самарська область) затримали громадянина України Сергія Сотникова за звинуваченням у шпигунстві.

Пропагандистські ЗМІ повідомляють, що чоловік працював на судноремонтному заводі в місті Тольятті і його нібито завербували співробітники Служби безпеки України, щоб той збирав конфіденційну інформацію на підприємстві.

"Під час допиту Сергій Сотников зізнався, що до червня працював збирачем судів на Херсонському державному заводі. Ще в 2016 році його викликав до себе співробітник служби безпеки України на ім'я Данило і запропонував допомагати СБУ. Чоловік погодився, йому присвоїли псевдонім Серж. За словами Сотникова, перед поїздкою до Росії Данило доручив йому зібрати інформацію про тольяттинський завод", - пише одне з прокремлівських видань.

Дивно, але на цей раз для українця все більш-менш обійдеться: його не судитимуть, не утримуватимуть у в'язниці місяцями, а лише відпустять додому. "Сотников не завдав шкоди безпеці Росії, тому його не судитимуть за статтею" Шпигунство ", а тільки депортують на батьківщину", - повідомляють ЗМІ.

У Росії затримали Сергія Сотникова

Популярні новини зараз

Дівчина встала на коліно перед відкинутим Огнєвіч Максом Тарапатою: "Пропозиція руки і серця"

Анастасія Волочкова розкрила страшну таємницю про неповнолітній інтим в балеті: "*буть з 14 років"

Слава Камінська розповіла, як у неї віднімало ноги під час виступів з Сміюхою: "Ходила до психолога"

61-річний водій помер за кермом після порятунку пасажирів: "відчував" смерть і висадив до ДТП

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в Києві зловили "чорних ріелторів".