Співачка Лоліта Мілявська хоче відвезти свою дочку з України, з метою продовження її навчання в Росії.

Про цей випадок розповіла "Комсомольська правда в Україні". У квітні минулого року Лоліті Мілявській заборонили в'їзд в Україну на три роки. Причина - незаконний перетин кордону (проникла в Крим на літаку з Москви). У Києві біля Мілявської живуть стара мати і донька Єва, яка у цьому році закінчує школу.

Лоліта скаржиться, що не зможе бути поруч з донькою на випускному: "Мене не пускали в Україну і не пустять навіть на випускний вечір, це вже зрозуміло, - розповіла Вона журналістам після зйомок одного з концертів у Москві. - А моя мама в 75 років не зможе вести прямий ефір з свята Єви - їй складно пояснити, як це зробити".

Демонстрація дочки Лолітою Мілявською: відео

Популярні новини зараз
Цінували за практичність навіть за океаном: як виглядав експортний варіант легендарної "Таврії" Чоловік ігнорував біль у пальці, а потім зліг у лікарню з раком нирки: "Залишалося жити кілька днів" У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

З метою компенсації своєї відсутності на святі дочки, Лоліта купила їй у подарунок шикарній дизайнерський костюм - в ньому Єва буде красуватися на шкільному вечорі. Але перш доньці співачки потрібно буде здати випускні іспити. Лоліта хоче, щоб вищу освіту її дочка отримала в РФ.

"Єва в цьому році буде складати випускні іспити в школі, а потім багато-багато вчителів стануть займатися з нею, щоб вона вчилася далі. Ми не будемо в цьому році вступати до вузу, тому що Єві потрібна адаптація до російської мови" - перейнялася Лоліта. - "У Єви схильність до мов, вона добре говорить по-англійськи, по-німецьки. Хочу, щоб вона стала перекладачем - літературних, технічних, яким завгодно. Але знаю точно, що в Україні вона вчитися не буде. І в Лондон не поїде - там наркотики, так і принц одружується - значить, моєї там вже робити нічого. А про Росію поки думаємо, який вуз обрати".

Нагадаємо, що в травні 2017 року, побоюючись за безпеку своїх рідних у Києві, Мілявська навіть найняла охорону для своєї матері і дочки.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" напередодні річниці аварії на Чорнобильській АЕС влада Києва вирішили виплатити постраждалим від радіації городянам одноразову соціальну допомогу.

Ці гроші отримають понад 50 тисяч киян. У число одержувачів входять також соціально незахищені категорії населення і внутрішньо переміщені особи. Суми виплат складуть від 250 до 500 гривень.

Всього протягом найближчих чотирьох державних свят київська мерія планує списати на виплати соціальної допомоги понад 100 мільйонів гривень.