Силовики затримали й оголосили підозру співробітнику дослідного інституту. Він намагався вивезти до Ірану дані про гідроакустичні станції, якими озброєний фрегат "Гетьман Сагайдачний".

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

"Повідомлено про підозру громадянину, який намагався перевезти через кордон України до Ірану воєнну інформацію, яка стосується корабельного гідроакустичного комплексу, яким озброєний фрегат проекту "Гетьман Сагайдачний", - розповідають у відомстві.

За даними прокуратури, слідство встановило, що старший науковий співробітник одного з дослідних інститутів намагався незаконно вивезти з країни дані про принцип побудови гідроакустичних станцій корабельного гідроакустичного комплексу проекту "Гетьман Сагайдачний", що є інформацією військового характеру.

"Реалізовуючи свій злочинний умисел, чоловік скопіював вказану інформацію собі на флеш накопичувач", - повідомилиі в прокуратурі.

Популярні новини зараз

У київському соборі "ожив" Ярослав Мудрий

Володарка найбільших сідниць у світі потрясла своїм добром перед камерою: "Чорт забирай, оце дупа"

Багатодітний батько і директор школи вкоротив собі віку, залишивши останню записку: "Просто зламався..."

З 8 березня: яскраві і незабутні листівки і привітання

Показати ще

Його затримали в зоні митного контролю київського аеропорту "Бориспіль" на підставі ухвали суду.
55-річному чоловіку повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 333 Кримінального кодексу (порушення встановленого порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю).