Схоже, що для ватажка терористів Олександра Захарченка настають важкі часи. На окупованій Донеччині все частіше  фіксуються випадки непокори Захарченку.

Про це повідомляє Telegram-канал "Донецький Абориген".

Так, на КПП "Оленівка" кілька десятків громадян стали свідками того, як команду Захарченка, яка нагрянула з перевіркою, буквально повалили обличчям в землю оленівські "прикордонники" і деякий час протримали так на спеці під дулами автоматів.

"Люди, звичайно ж, скаржилися наверх, про свавілля на КПП. Писали, що черги до 12 годин під сонцем, літні не витримують, непритомність і швидкі ... ну, мабуть, наше керівництво вирішило нагрянути з перевіркою, - розповідала жінка. А їх просто повалили на землю, приставивши дула автоматів до голови. У нас же виявляється Оленівка - самостійне містечко і нічого з центру зі своїм указом в чужий монастир сунутися. Втім, не приховую, багато хто зазнали справжнього задоволення від побаченого", - сміючись, додала вона.

Нагадаємо, італійські правоохоронці викрили організацію, яка вербувала найманців для участі в конфлікті на Донбасі на стороні проросійських терористів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", ватажок "ДНР" Олександр Захарченко отримав вогнепальне поранення від своїх же терористів під Горлівкою.

Також "Знай.ua" писав, що жителі окупованого селища Золоте-5 Луганської області написали лист ватажкові терористів "ЛНР" Леоніду Пасічнику с проханням повернути їхнє селище під контроль України.