Рідні загиблих у кривавій харківській ДТП розповіли про біль втрати та як переживають наслідки тієї страшної аварії.

Ольга Берченко – мама загиблої 24-річної Діани Берченко наголосила, що винуватці ДТП зруйнували життя їм та іншим постраждалим. Навіть якщо винних і посадять, нікому від того легше не стане, адже біль утрати неможливо приглушити.

"Вони колись вийдуть, а ми ніколи не побачимо ні свою дочку, ні нашого зятя", - сказала вбита горем матір.

Також Ольга додала, що донька була життєрадісною та дуже любила життя. Вона планувала зробити кар’єру та збиралась скоро вийти заміж.

Популярні новини зараз
Соловйов закликав розстріляти військкомів: паніка серед пропагандистів ще ніколи не була такою Експерт передбачив руйнування світового порядку протягом кількох років: через путіна кожна країна світу зможе зберігати ядерну зброю У віці 68 років помер радянський співак Борис Моісеєв Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади
Показати ще

Нагадаємо, під колеса Лексуса на Сумській потрапила ще й Сестра Діани 27-річна Оксана та її чоловік Олександр Євтєєв. Чоловік також загинув на місці. Оксана отримала серйозні травми: важку черепно-мозкову травму, численні переломи, розрив внутрішніх органів. Тепер постраждалій доведеться ще кілька років проходити реабілітацію.

Дивіться відеозвернення матері Олени Зайцевої до постраждалих в ДТП

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", постраждала в ДТП Оксана Євтєєва звернулась до українців та попросила свідків надати інформацію по ДТП суду, а суд – справедливий вирок винним.