Відома своїми маршрутками компанія "Богдан" поповнить автопарк Збройних сил України новим повнопривідним вантажним автомобілем підвищеної прохідності вантажопідйомністю 11 тонн.

Як повідомляє прес-служба корпорації Богдан, у частинах Міністерства Оборони України успішно завершилися визначальні відомчі випробування тривісного повнопривідного автомобіля Богдан 63172, який зміг задовольнити всі вимоги військових.

Нова підвищеної прохідності вантажівка рекомендована до експлуатації в ЗСУ в особливий період за підсумками випробувань держзамовника.

Армійська вантажівка Богдан 63172 обладнана бортовою платформою і призначена для перевезення особового складу, різних вантажів, буксирування транспортних і спеціальних причепів (озброєння і військової техніки) по всіх видах доріг, бездоріжжю і пересіченій місцевості.

Популярні новини зараз

Григорію Чапкісу - 91: шлях до слави, тяжка хвороба та чотири кохання легендарного хореографа

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Показати ще

Нова армійська вантажівка здатна перевозити 48 осіб. Автомобіль оснащений двигуном Weichai Power об’ємом 9,7 л і потужністю 380 к.с.

"Застосування цих двигунів дозволило автовиробникові відмовитися від використання комплектуючих російського виробництва на всій лінійці продукції", – зазначає прес-служба.

Максимальна швидкість вантажівки – 85 км/год, запас ходу – 1447 км, загальна вантажопідйомність – 11 тонн.

Як повідомляв портал "Знай.ua", компанія "Богдан" також випускає для ЗСУ броньовики "Барс-8" та спеціальний військовий "командирський" автомобіль "Богдан 2351".

Броньований автомобіль "Барс-8" – машина підвищеної прохідності та стійкості, яка має вантажопідйомність більше 2 тонн та призначена для перевезення особового складу до 10 осіб по пересічній місцевості чи дорозі без покриття. Автомобіль може долати круті підйоми, а низький центр ваги унеможливлює перевертання броньовика при подоланні складних перешкод.

Спеціальний "командирський" автомобіль "Богдан 2351" - повнопривідна п'ятимісна військова машина. Особливістю цього військового автомобіля є кліренс 200 мм та можливість блокування міжосьового диференціалу, що підвищує прохідність автомобіля в умовах бездоріжжя.