На Одещині зсув ґрунту підібрався до житлових будинків. У 100-метрову прірву провалилась дорога разом з електроопорами. Люди налякані, їхнє майно та життя тепер у серйозній небезпеці.

Про це повідомляє "Думская".

Частина вулиці буквально сповзла у селищі Фонтанка.

За словами місцевого мешканця Івана Цвіркунова, велика тріщина в ґрунті з'явилась ще взимку, проте влада не поворушила і пальцем, щоб уникнути біди. А за кілька місяців на тому місці просто утворилась величезна діра.Будинок Цвіркунова знаходиться всього в десяти метрах від прірви, чоловік переймається, що його обійстя скоро може опинитися там само, де і дорога.

Популярні новини зараз

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська ніжно поцілувалися і станцювали: "Вони разом?"

Відкинутий Златою Огнєвіч Максим Тарапата знайшов розраду в обіймах кучерявої красуні :"Я балдію"

Тотальний локдаун в Україні: Денис Шмигаль зробив нову заяву про карантинні обмеження

Показати ще

Проте це не перший випадок зсуву. У селищі ґрунт почав сповзати ще у 90-х. Проте місцеві чиновники не квапилися укріпити береги.

Селищний голова від відповідальності відхрещується, говорить, що чиновникам "згори" не до того, у них відпустки та інші більш важливіші справи.

За словами фахівців, берег потрібно укріплювати негайно, слід провести масштабну інженерну роботу, адже ґрунт сповзатиме й надалі.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", масштаби страшної стихії на Одещині показали з висоти пташиного польоту.