7 липня на саміті G20 в Німеччині Володимир Путін нарешті зустрівся з Дональдом Трампом.

Ця зустріч, звичайно ж, не могла пройти непоміченою повз соціальні мережі. Така важлива подія надихнула користувачів на створення яскравих фотожаб.

Найбільше користувачам сподобалось фото на якому Трамп простягає руку Путіну. Найпопулярнішою темою фотожаб стали припущення, що ж могло виявитися на руці у американського президента.

Користувачі домальовувати американському президентові різного роду предмети – від популярної іграшки спіннер до лопати з млинцями.

Популярні новини зараз
Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки Більше не "золота" крупа: в Україні стрімко падають ціни на гречку Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою
Показати ще

Деякі перемалювали двох політиків відразу

Путін навіть приміряв знамените волосся американського президента

Не обійшлося і без старої доброї рекурсії.

Росіяни також "відзначились" фотошопером. Вони підставили зображення свого президента на фото з наради лідерів різних країн, на якій Путін насправді не був присутній.

"Пропаг*ндони зі шкіри геть лізуть, щоб зробити з обгадженого, напівдохлого щура з смітника всіма шанованого лідера наддержави. І вата вірить!", - коментують подібного роду зображення користувачі мережі і публікують справжній знімок поруч з підробленим.