Всю країну сколихнула новина про звіряче вбивство 12-річної школярки Катерини Дорбодій із Кропивницького, яка зникла напередодні. Рідні дівчинки досі не можуть отямитися від пережитого шоку. А найбільше, що вразило людей, це те, що дівчинка загинула від рук власної матері через побутовий конфлікт.

Катю в школі характеризує її як добру та спокійну дитину, яка гарно вчилась. Усі ніяк не можуть повірити, що вона більше не сяде за свою парту.

"Дитина позитивна, для якої дев’ятка – це була найнижча оцінка. Неконфліктна, доброзичлива, розумна. У школі проблем не було … Катя хотіла вчитися, їй це подобалося. Загалом, дитина, з якою вчителям хочеться працювати", – каже директор Олександр Саржевський, називаючи дівчинку "гордістю школи".

А щодо матері, то директор навчального закладу також добре відзивається і про батьків.

Популярні новини зараз
"Рачки – твій соціальний ліфт": скандальну чиновницю ДПСУ поперли з держслужби Тариф на воду знову підвищили: яким регіонам не пощастило бути першими Понад 50 млн на користь агресора: дружина Медведчука Марченко підпільно фінансувала росгвардію та МВС рф Головне за ніч: можливі землетруси в Україні, росіяни зарубали свого командира, в'язниця через відмову від мобілізації та чи буде дефіцит пального
Показати ще

"Мама в цьому навчальному році двічі була на батьківських зборах, цікавилася життям своєї дитини, – відповів директор. – Хороша сім’я, тато, молодша сестричка".

Батько неохоче коментує ситуацію. Це зрозуміло, він убитий горем та готується до поховання.

"Так, Катю дійсно знайшли мертвою. Вона була дуже хорошою дівчинкою. Завтра похорон. Більше питань ніяких не задавайте", - сказав чоловік.

Нагадаємо, Катерина зникла, 8 грудня, після того, як, за словами матері, та провела її вранці до школи. Однак у навчальному закладі вона не з'явилась. Школярку шукали всім містом. 12 грудня її тіло знайшли на пустирі. Того ж дня за підозрою у вбивстві затримали її матір.

За попередніми висновками слідчих, мати посварилась із дочкою через те, що дівчинка не хотіла йти на навчання. Агресія зіграла свою роль і жінка нанесла дитині смертельний удар. Потім відвезла тіло за 5 кілометрів від дому і залишила в лісосмузі. Те, як автомобіль заїжджає в ліс, зафільмували камери відеоспостереження на заправці.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", після резонансного подвійного вбивства, що сталося у четвер ввечері у Бориславі, правоохоронці влаштували облаву на місцевих ромів.