Українська продюсер Katya Lava, яка проживає в США, зняла відео-кавер, присвячений всесвітньо відомому ді-джею Avicii, померлому нещодавно. Відео-ролик, в якому композиції Avicii виконує співачка з Люксембургу Bolshiee, набирає популярність в соціальних мережах.

"Для нас цей проект багато значить, і ми хотіли б зберегти це відео, як пам'ятник музики Avicii. Головна мета - підтримати і висловити співчуття родині ді-джея, його друзям - усім, хто любив і був їм натхненний, а зараз сумує про нього ", - говорить Katya Lava.

Творці кавери вибрали пісні, які є для них найбільш мотиваційними і з'єднали їх в одну композицію. Відео включає в себе виступи Avicii на багатотисячних стадіонах і фестивалях, кадри з його дитинства, а також показує, яким був ді-джей в процесі роботи.

"Всі треки Avicii наповнені неймовірною енергією і допомагали людям по всьому світу справлятися з різними проблемами. Ця людина подарував нам найголовніше - свою музику і він залишиться в історії, як один з кращих ді-джеїв та продюсерів в світі музики. Його внесок в життя інших і в розвиток музики безцінний ", - додає українська продюсер Katya Lava.

Популярні новини зараз

На Львівщині помер священик, парафіяни у сльозах: "Поцілований Богом"

На Хмельниччині батько-нелюд бив струмом однорічного сина, а потім повісив - Україна оніміла від подробиць

Українці масово помирають у власних домівках, лікарі розводять руками: "Не дочекалися"

На Прикарпатті мисливські пси розірвали п'ятьох беззахисних малюків, страшне видовище

Показати ще

Раніше "Знай.uа"  писав про те, що після смерті шведського діджея Avicii (Тіма Берглінга) в мережі з'являється все більше новин про його особисте життя. Так, чеська модель Тереза Качерова залишила зворушливу розповідь про спільні відносини з музикантом і про планування майбутньої сім'ї.