З 1 січня наступного року клієнтам найбільшого оператора фіксованого зв'язку "Укртелеком" встановлять нові тарифи.

Про підвищення цін повідомили у Національній комісії з питань регулювання зв'язку та інформатизації. На узгодження остаточного рішення залишилося трохи більше місяця: питання ще повинні винести на обговорення профспілок та роботодавців, а також проконсультуватися із державними органами.

Зокрема, для міських абонентів вартість послуг збільшиться на 7,3%, для села – на 14,5%. Тобто тепер базовий домашній тариф у місті становитиме близько 67 гривень, а для віддалених населених пунктів – до 63 гривень.

Популярні новини зараз

Дантес показав, де гуляє на травневі без Дорофєєвої: "Непередавана радість"

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

У Польщі зник чоловік у шкіряній куртці, рідні благають про допомогу: "Востаннє бачили на вокзалі"

Показати ще

Відомо, що протягом поточного року прибутки компанії знизилися на 6% (до 1,382 мільярда гривень). Бізнес-клієнти отримали принесли до 321 мільйона гривень, а приватні користувачі – 872 мільйони гривень. Взагалі фіксований телефонний зв'язок поступово втрачає свою актуальність в Україні, більшість абонентів надають перевагу мобільному та інтернет-ресурсах.

"Укртелеком" здатний забезпечити швидкість підключення до мережі до 50 Мб/с, і охоплює близько 36 міст. Після кібератак, які вплинули на роботу як державних, так і приватних компаній, сервіс почав надавати послуги захисту, призначені для електронної комерції, банків, виробництв і т.д.

Дивіться: "Укртелеком" повернули у державну власність

Як повідомляв портал "Знай.ua", "Київстар" оприлюднив нові тарифи.