У прикарпатському містечку Верховина внаслідок отруєння госпіталізовано 13 осіб, з них 11 іноземців.

Всього до лікарів звернулось 16 постраждалих, повідомила прес-служба поліції Івано-Франківської області.

За даними поліції, серед постраждалих 7 громадян Республіки Польща, 4 – Німеччини, 2 – українці, при цьому 6 осіб є неповнолітніми, зокрема 5 іноземців та 1 українка.

Вся група отруїлась кондитерськими виробами, якими саме у поліції не уточнюють, лише додають, що готували вони самостійно.

За цим фактом поліція розпочала кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України.

Популярні новини зараз
Грошей не дадуть, перевірки посилять: що змінять для українців за кордоном Прибавка до пенсії після 65 років: кому підвищать виплати автоматично Дітей випишуть з житла без попередження: в Україні оновили правила реєстрації Електроенергія по 15 грн за кВт: українців попередили
Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", ботулізм продовжує крокувати по Україні, спалахуючи то в одному, то в іншому регіоні країни. Черговою жертвою смертельно небезпечної інфекції стала харків'янка, 22-річну дівчину 21 липня госпіталізували в інфекційну лікарню.

СохранитьСохранить