Екс-чемпіон світу в суперважкій вазі, британський боксер Тайсон Ф'юрі, який втратив свої титули через проблеми з допінгом і наркотиками, сподівається вже в кінці травня повернути собі боксерську ліцензію.

За словами промоутера Ф'юрі Френка Уоррена, який у понеділок дав свідчення Національному антидопінговому комітету, рішення може бути винесено протягом декількох днів. Хоча, Уоррен не виключає варіант, при якому справа може затягнутися.

"Розгляд може зайняти два-три дні. Ми очікуємо, що рішення буде прийнято, щонайменше, до наступного четверга. Але поки що неясно, коли саме це станеться. Можливо, це станеться не відразу після отримання доказів", – розповів Уоррен в інтерв'ю Sport-Bild.

Тренер і дядько Тайсона – Пітер Ф'юрі – налаштований більш оптимістично.

"Ми маємо намір вирішити проблему з ліцензією. Розраховуємо, що ясність наступить до кінця травня. Це стосується і питання з допінгом. Можливий бій з Джошуа – далека перспектива. Тайсон повинен увійти в форму. Коли він був повністю зосереджений на боксі і не забивав голову нічим іншим, йому завжди вдавалося скинути вагу", – заявив Пітер Ф'юрі.

Нагадаємо, Тайсон Ф'юрі заявив, що вважає себе королем боксу.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Ф'юрі запевняє, що ніколи не приймав допінг.

Фото – Getty Images