Російський уряд підтримав ініціативу, яка передбачає заборону співробітникам МВС їздити за кордон.

Про це повідомляють російські ЗМІ. Відповідна заборона вже діє в країні, але вона стосується лише тих правоохоронців, які мають доступ до державних таємниць.

Законопроект внесли на розгляд Держдуми ще восени 2015 року. В ньому прописано , що заборона діятиме співробітників МВС та цивільних працівників в лавах правоохоронних органів РФ. Остаточний перелік посад має визначити профільне міністерство.

Крім того, у законопроекті пропонується заборонити службу в МВС громадянам, які володіють документом, що підтверджує право на постійне проживання за межами Росії.

Зміни хочуть запровадити "з метою вдосконалення заходів попередження корупції, підвищення відповідальності співробітників, федеральних державних цивільних службовців і працівників органів внутрішніх справ".

"Ми всі знаємо, яка зараз ситуація складається у світі і що співробітники правоохоронних органів за кордоном можуть стати легкою мішенню", - пояснив лідер фракції "Єдина Росія" Володимир Васильєв.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, російський поліцейський забув свою табельну зброю у кафе, куди зайшов пообідати. Автомат був заряджений й мав повний боєкомплект.