У селі Бугаївка під Алчевськом міжнародна група розслідувань Bellingcat виявила десятки одиниць важкої військової техніки бойовиків "ЛНР".

Аналітики почали розслідування після того, як користувач Twitter @GirkinGirkin опублікував знімки бронетехніки. Проаналізувавши ці кадри, журналісти відзначили, що техніка знаходиться поблизу Бугаївки.

Від місця дислокації техніки бойовиків позиції ВСУ знаходяться на відстані 35 км, до українського населеного пункту Попасна - 43 км, Світлодарська - близько 47 км. В районі Бугаївки, згідно Мінським угодами, не повинно перебувати військової техніки.

У Bellingcat також повідомили, що цю територію бойовики вже використовували в липні 2015 року. Також про важкій техніці в цьому районі раніше повідомляли представники ОБСЄ в своїх доповідях. Знімок Digital Globe від 15 березня 2017 року показав, що в таборі бойовиків знаходиться близько 30 танків, ще 20 об'єктів - імовірно гаубиці D30.

[[{"fid":"174467","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"900","width":"1214","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що в рядах бойовиків так званої ДНР крім алкоголізму з'явилася нова залежність: тепер окупаційне командування бореться з вживанням заборонених речовин.