У Німеччині в місті Бонн (в минулому столиця держави) керованим вибухом знесли багатоповерхівку Bonn Center, яка раніше була діловим та культурним центром міста.

Про це пише General-anzeiger-bonn.

Будинок, що став одним із символів Бонна, підірвали в неділю, 19 березня, об 11 ранку.

Як повідомили у фірмі AWR Abbruch GmbH, яка збирається побудувати новий центр на місці Bonn Center, будівлю знесли точно за розрахунками.

Подію висвітлили більше 100 журналістів з різних країн світу. Крім того, подивитися на вибух прийшли сотні глядачів.

Забезпечували порядок під час події 60 поліцейських, 50 пожежників, 45 співробітників комунальних служб.

З ближніх будинків евакуювали жителів.

[[{"fid":"175293","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"450","width":"600","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]

[[{"fid":"175294","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"450","width":"600","class":"media-element file-default","data-delta":"2"}}]]

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", в брюссельській комуні Сен-Жиль, вибухнув газ. У результаті інциденту зруйновано два житлових будинки. Всього постраждало 14 осіб.