Група слідчих у місті Солсбері Великобританії працює на цвинтарі - там поховано дружину і сина колишнього російського розвідника Сергія Скипаля. Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Згідно інформації, поліцейські оточили ділянку, де поховано родичів Скрипаля. Над могилою сина звели намет. Слідчі взяли з місць поховання якісь зразки для розслідування справи про отруєння Скрипаля.

Дочка колишнього офіцера ГРУ за три дні до отруєння відвідувала могилу брата в день його народження.

Відомо, що в Солсбері близько 180 військовослужбовців почали дезактивацію об'єктів, заражених нервово-паралітичною речовиною.

66-річного Сергія Скрипаля та його доньку Юлію виявили без свідомості на лавці біля торгового центру в британському Солсбері 4 березня. Вони знаходяться в лікарні у критичному стані. Британські слідчі заявили, що Скрипаль і його донька отруїлися рідкісною нервово-паралітичною речовиною.

Британська влада обіцяє Москві рішучу відповідь у разі, якщо буде доведено причетність Росії до отруєння. У Москві заявили про непричетність і поскаржилися на "антиросійську істерію" в британських ЗМІ.

У грудні 2004 року ФСБ заарештувала Скрипаля за звинуваченням у співпраці з англійською розвідкою. У серпні 2006 року Московський окружний військовий суд позбавив Скрипаля всіх звань і засудив до 13 років в'язниці. У 2010 році він був помилуваний поряд із трьома іншими росіянами. Пізніше їх обміняли на затриманих у США російських агентів.

Раніше, у Великобританії група депутатів вимагає від глави МВС Амбера Радд скликати нараду надзвичайного комітету COBRA через отруєння екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля, а також провести ретельне розслідування 14 смертей, які сталися на території Британії за останні роки.

Нагадаємо, витримавши мовчання в кілька днів, про отруєння у Великобританії колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля нервово-паралітичною речовиною нарешті почали розповідати підконтрольні Кремлю ЗМІ.

Крім того, постраждалі від отруєння в британському Солсбері екс-співробітник ГРУ Сергій Скрипаль і його дочка Юлія, а також співробітник поліції, який прибув у числі перших на місце події, перебувають у комі в реанімації.

Також, голова МВС Великобританії Амбер Радд заявила, що офіцер поліції, який, як і колишній шпигун РФ Сергій Скрипаль, був госпіталізований після отруєння нервово-паралітичною речовиною, заговорив.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", Британія поставила крапку в справі Скрипаля.