Не всім людям дано любити так, як у кіно та книжках. Абсолютно всі люди показують свої почуття по-різному, проте є і ті, кому вони зовсім не потрібні. Астрологи нарахували всього п'ять таких знаків Зодіаку.

Близнюки

Близнюки можуть бути романтиками, можуть говорити "я тебе кохаю". Проявляється їх невміння любити неприємних вчинків, заснованих на егоїзмі. Вони часто брешуть, є Знаком Зодіаку, який найчастіше зраджує. Якщо вони знаходять ту саму людину, з якою хочуть пов'язати своє життя, то роблять все, щоб відносини на початку були бурхливими і яскравими, але цей порив Близнюків може швидко затихнути або повністю згаснути.

Козеріг

Козероги — трудоголіки, у яких часто просто не вистачає часу на кохання. Якщо їм все-таки вдається знайти свою другу половинку, то прояви любові від них чекати не варто.

Популярні новини зараз

Новий рік без улюбленої страви українців: дієтолог розповіла, від чого варто відмовитися під час святкування

Надя Дорофєєва пікантного оголилася, не посоромившись Позитива: "Буду сумувати"

Новий прикид Порошенка уїдливо висміяли в мережі: "В медсестру пограти хоче"

Неймовірне кохання, шалений успіх та купа грошей: названо знаки Зодіаку, яким казково пощастить в 2020 році

Показати ще

Водолій

Водолії обожнюють бути вільними і відчувати себе незалежними у відносинах. Їм потрібна легка любов без особливих зобов'язань. Ці люди завжди допоможуть другій половинці, завжди підтримають людину, але вони не будуть терпіти погане ставлення до себе. Вони вміють любити, але тільки на початку. Після того як цукерковий період закінчується, Водолії перетворюються на нудних людей.

Скорпіон

Скорпіони жорстокі, але тільки до тих пір, поки не зможуть зрозуміти вас повністю. Їм необхідно пізнати людину, перш ніж відкритися їй. Навіть у шлюбі вони можуть без особливої причини стати відстороненими на якийсь час. Зрозуміти їх можуть тільки вони самі, та й то не завжди.

Рак

Раки не закохуються, вони знаходять людину, яка найкращим чином підходить для створення родини. Ці люди досить романтичні і цікаві, але тільки на початку відносин. Через деякий час, а, тим більше, після одруження, вони відсторонюються від вас, але рівно настільки, наскільки це дозволяє здоровий глузд.

Як повідомляв портал "Знай.uа" ваш організм здатний вам підказати, що ви перебуваєте у нездорових відносинах. Головне – вчасно почути ці сигнали і зрозуміти власні відчуття. Пам'ятайте, що всі почуття і думки відображаються на мові тіла і навіть те, що часом ми самі собі не можемо пояснити. Дослідники з'ясували, що у 16% пацієнтів, яких привозять на швидкій, не виявляється медичного пояснення симптомів.