1. Знаходьте людей за номером телефону. Введіть 10 останніх цифр телефону в рядок пошуку на Facebook і, швидше за все, знайдете відповідь.

2. Вимкніть статус "Переглянуто" у повідомленнях. Якщо ви не хочете, щоб ваші співрозмовники не бачили вашу активність в листуванні, скористайтеся спеціальним розширення для браузера.

3. Вимкніть чат. Якщо вам набридло спілкування з якоюсь людиною, але ви не хочете виходити з Facebook, можна відключити чат з цією людиною. Натисніть на шестірню в правому стовпці зі списком друзів і виберіть "Додаткові налаштування".

Популярні новини зараз

Галя, Польща і колоради: чоловік випив отруту для жуків, аби кохана не їхала на заробітки

Настя Каменських і Потап відпочивають з мамами: як виглядають свекруха і теща подружжя

Нова українська школа: у МОН попередили батьків і школярів, програма скоро зміниться

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині: забрала останнього

Показати ще

4. Дивіться у стрічці тільки цікаві пости. Виявляється, існує спосіб залишити у своїй стрічці тільки записи друзів і співтовариств, на які ви підписані.

5. Читайте приховані повідомлення. Цей пункт виявляється для багатьох несподіванкою. Натисніть на вкладку "Запит на листування" поряд з основними повідомленнями, і ви побачите все, що було приховано від очей.

6. Сховати список друзів від сторонніх очей. Припустимо, ви не хочете, щоб одні ваші друзі знали про існування інших. Для цього потрібно перейти на особистій сторінці у вкладку "Друзі", натиснувши на олівець і вказати, хто може бачити ваш список друзів.

7. Вимкніть автовідтворення відео. Щоб вимкнути автоматичне відтворення відеороликів, зайдіть в налаштування облікового запису, Відео і фото", "Автозапуск" і виберіть потрібну настройку.

8. Діліться гіфками. Хочете навчитися викладати не тільки статичні фотки, але і робочі гіфки?

Вставити в поле статусу посилання на гіфку. Виявляється, що як тільки вона завантажиться, посилання можна видалити.

9. Непомітно міняйте сімейний статус. За замовчуванням сповіщення про зміну в особистому житті з'являється в стрічці у всіх друзів. Щоб це змінити, треба вибрати параметр "Тільки я" у пункті "Інформація", "Сім'я і відносини".

10. Зберігайте пости на потім. Часто буває, що в стрічці попадається пост, який вам дуже хочеться прочитати, а часу на це немає. Щоб зберегти посаду на майбутнє, натисніть стрілку в правому верхньому куті самого посту.

11. Приховайте пост від конкретної людини. Для цього використовуйте налаштування видимості статусу.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що стало відомо, скільки Facebook витрачає на безпеку Цукерберга.