На конференції MAX 2019 Adobe представила експериментальні інструменти на основі штучного іниелекту, включаючи функцію пожвавлення картинок і перевірки зображень на достовірність. Вони працюють на платформі Sensei і наразі доступні лише в експериментальному режимі.

Завдяки інструменту Project Sweet Talk користувачі зможуть анімаціювати статичний портрет людини чи будь-якї іншого істоти, навіть героя коміксу. Для пожвавлення картинки досить запису голосу: система сама переведе мову в анімацію рота і голови.

При розробці інструменту використали тисячі годин відео з розмовляючими на камеру людьми для навчання алгоритму з YouTube. На подив дослідників, в результаті система змогла чудово справлятися не лише з людськими обличчями, але і з намальованими тваринами та іншими істотами.

Adobe також представила інструменти на основі штучного іниелекту, які розпізнають маніпуляції із зображеннями і аудіо. Функція About Face аналізує пікселі на знімку і показує "теплову карту" з можливими змінами, а також вираховує ймовірність того, що зображення відредагували.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Михайло Заливако зізнався, що підписав з Ганною Богдан контракт: "У мене просто хе*ові умови"

Оля Цибульська показала, як пробилася в шоу-бізнес "через ліжко"

Розлучена Slavia дісталася до великої сцени: "націлилася" на успіх Дзідзьо

"Юру більше не побачимо": Шатунова з "Ласкового мая" похоронили, з'явилися фото з кладовища

Показати ще

Нагадаємо, Photoshop опинився на Android і iOS

Як повідомляв портал Знай.ua, Photoshop CC готується до появи на планшетах

Також Знай.ua писав, 4 листопада Adobe випустила програму Photoshop для iPad через рік після анонсу