Високі рівні забруднення повітря змушують людей споживати більше електрики. В результаті цей процес призводить до ще більших екологічних проблем, оскільки збільшуються викиди парникових газів. Про це повідомила команда вчених з Кардіффського університету. Схоже, цієї замкнуте коло, і виправити це вже навряд чи вийде. Хіба що повний перехід на" зелену енергію "може виправити екологічну ситуацію, але" точка неповернення " вже давно пройдена.

Читайте Знай в Google News!

Згідно з їх дослідженням, наслідки цього більшою мірою проявляються в сім'ях з низькими доходами і в сім'ях, що належать до етнічних меншин, у яких немає доступу до альтернативних джерел енергії, за типом сонячних панелей.

Глобальне потепління, фото: gettyimages
Глобальне потепління, фото: gettyimages

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік розчулив кадрами з маленьким сином без Каті Репяхової: татусь зі стажем

Ціни на олію продовжать рости: не врятує і щедрий урожай соняшнику

Катерина Репяхова не витримала і "втекла" від Віктора Павлiка з дитиною: "Хочеться Стаса Михайлова"

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Показати ще

Нагадаємо, компанія Apple вже готова представити нові iPhone, але покажуть їх публіці на початку жовтня. Повідомляється, що поставки почнуться практично відразу ж після анонсу пристроїв, так що фанатам не доведеться довго чекати.

Як повідомляв Знай.uа, експерти перевірили на ремонтопридатність довгоочікувані Apple Watch 6. Повідомляється, що могло бути і краще, але більшість гаджетів Apple не славляться легкою ремонтопридатністю, так що компанія поставила заслужені 6 балів з 10.

Також Знай.uа повідомляв, компанія Razer випадково злила дані 100 000 користувачів. Серед даних виявилися повні імена, адреси та поштові скриньки користувачів. Компанія вже визнала наявність витоку.