Компанія Candid розробляє і продає надруковані на 3D-принтері ортодонтичні пластинки, призначені для виправлення слабких і середньо-сильних дефектів прикусу. Жителям США вони обійдуться в 1900 доларів, у той час як брекети можуть коштувати до 7000 доларів.

Схема процесу створення проста: компанія надсилає клієнту набір для самостійного створення зліпка зубів, а після проводять аналіз необхідної роботи. При можливості реального лікування лікарі надсилають замовнику 3D-модель того, як будуть виглядати його зуби після терапії.

Якщо прототип сподобався пацієнту, Candid створює в лабораторії ортодонтичну платівку. Такий процес займає всього 5 тижнів, а через 5 місяців відбудеться повна корекція прикусу.

"Пропонуючи недорогу альтернативу, ми робимо можливість корекції зубів абсолютно для всіх", - каже співзасновник Candid Нік Грінфілд.

Популярні новини зараз
Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину У Бурятії помітили "вершників Апокаліпсису" на чорних жеребцях: викликають дикий сміх замість жаху Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..." Запасайтеся медом, "поклоняйтесь" бурякам і остерігайтеся незнайомців: українців суворо попередили перед 2 жовтня
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що костюм невидимки стане реальністю.