За словами репортера Bloomberg Джейсона Шрайєра, дія GTA 6 відбуватиметься у вигаданій версії Майамі, а саме у Вайс-Сіті.

Відповідний пост розмістили на порталі «DailyStar»

Зважаючи на все, плани Rockstar Games на гру спочатку були набагато амбітнішими. У ньому мали бути чотири головних героя, дія яких відбувалася у трьох містах і на «великих територіях Північної та Південної Америки». Проте Rockstar, мабуть, скоротила плани.

Тепер дія гри має відбуватися в Майамі та деяких його околицях. Зображення, розміщене на відомій сторінці чуток про GTA, нібито показує цю карту, яка включає величезне прибережне місто, а також прилеглий карибський острів.

В обліковому записі Twitter говориться: «План [Rockstar] полягає в тому, щоб постійно оновлювати гру з плином часу, регулярно додаючи нові місії та міста. Проте світ гри залишається більшим, з більшою кількістю внутрішніх локацій, ніж у попередніх іграх GTA, що впливає на тимчасову шкалу».

Популярні новини зараз
Дружина зірки "Чорне кохання" Бурака Озчівіта Фахріє Евджен пішла з дому після його візиту до путіна: "Дайте нам спокій" ЗСУ готові: Сергій Хлань анонсував приємні новини для херсонців у найближчі тижні Популярна крупа встановила новий ціновий рекорд: дозволити собі зможе не кожен Яна Соломко з шоу "Холостяк" розважила росіян та бурятів, на події у Бучі начхати: "Там непогано годують"
Показати ще

GTA 6: скрін
GTA 6: скрін

Також повідомляється, що Rockstar додасть нові міста на карту через пакети DLC (завантажуваний контент) після першого запуску гри.

Передбачуваний витік карти пішов за новинами про те, що в GTA 6 вперше в історії серії як один з головних ігрових персонажів фігуруватиме жінка.

Інсайдер із Rockstar повідомив Bloomberg, що довгоочікуване продовження GTA включатиме латиноамериканку як одного з двох головних героїв в історії, натхненній «Боні та Клайдом».

Також є припущення, що гра може бути випущена вже в березні 2023 року, а попередня форма передбачає, що Rockstar зазвичай випускає ігри через 18 місяців або два роки після офіційного оголошення про розробку. Наступна гра GTA була анонсована у лютому цього року.

Нагадаємо, що в мережі розповіли, що у GTA 6 головною героїнею буде жінка.