Один користувач TikTok опублікував оновлення своєї гігантської збірки Minecraft із середини липня. TikTok, анонсуючий проект, обіцяє "всі регіони покемонів на одній ігровій карті", яка буде безкоштовною через моди Minecraft Pixelmon. Мод Pixelmon дозволяє гравцям додавати в Minecraft персонажів, предмети та багато іншого з всесвіту покемонів.

Дану публікацію розмістили на ігровому порталі «gamesradar»

Thechunkyhippo тримає шанувальників у курсі подій у TikTok, публікуючи відео про процес проекту. Ви можете спостерігати, як на ваших очах будуються перші кілька маршрутів у Pokemon Red/Blue/Yellow/Green, або побачити, як формується план Viridian City.

Створення повністю ігрового світу Minecraft, в якому є кожне місто, маршрут, спортзал та багато іншого з основних ігор про покемонів, очевидно, є величезною справою. Тому має сенс, що останній Tiktok від thechunkyhippo — це заклик допомоги. Творець хоче зробити команду людей, оскільки проект «занадто великий, щоб з ним могла впоратися лише одна людина». Thechunkyhippo приймає заявки для команди, до якої входять експерт з покемонів, декоратор, генератор ландшафту, будівельник та оператор сервера.

@thechunkyhippo

Too big for just one person to take on! How about a team? #minecraft #minecraftbuilding #pixelmon #pokemon #pokemoncommunity

Популярні новини зараз
Ціни на яйця і муку спустошать гаманці українців у серпні: продавцям довелося знову підняти ціни Лукашенко за прикладом путіна набирає до армії неповнолітніх випускників: зі шкільного двору одразу в Україну Що буде з гривнею найближчим часом: експерт назвав два можливі сценарії дій Нацбанку Яна Соломко з шоу "Холостяк" розважила росіян та бурятів, на події у Бучі начхати: "Там непогано годують"
Показати ще
♬ Pokémon RBGY - Remix - Toni Leys

Враховуючи, що є вісім регіонів покемонів, які стають дедалі більш деталізованими та залученими в міру того, як серія старіє та переходить від 2D до 3D, робота лише ускладнюватиметься. Thechunkyhippo вже доводилося створювати обхідні шляхи для невідповідностей оригінальної гри Pokemon між зовнішнім виглядом та його внутрішнім компонуванням. Це свідчить про те, що ще багато треба доопрацювати.

Нагадаємо, що нова аніме-гра у стилі MMORPG проривається у топи.