Відключити смартфон на весь день – розкіш, яку можуть собі дозволити не всі. Однак, періодично ви повинні давати пристрою відпочинок.

Як часто потрібно вимикати мобільний телефон? Відповідь дає матеріал видання makeuseof. Дотримуйтесь простого правила, щоб продовжити час роботи гаджета.

Дівчина зі смартфоном. Фото: скриншот Youtube
Дівчина зі смартфоном. Фото: скриншот Youtube

Не варто залишати телефон увімкненим 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік. Це ненормальна практика. Більшість із нас вимикають смартфон лише, коли відбувається якийсь збій. Хоча це не найбільша помилка у використанні гаджета, згодом вона може вплинути на термін служби та продуктивність батареї.

Вам не потрібно вимикати телефон щоночі. Раз на тиждень – оптимальний варіант. Періодичне перезавантаження телефону може допомогти підвищити продуктивність пристрою.

Популярні новини зараз
Терміново перевипустіть свої картки: monobank звернувся до українців з порадою Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі" Мешканці двох областей платитимуть за газ інакше: у Нафтогазі виступили із терміновим зверненням За комуналку платити більше не будемо: українці дізналися, тарифи на які послуги точно не зростуть
Показати ще

Крім того, варто час від часу проводити "детоксикацію" електроніки принаймні на 2 години, до того як заснути.

Залишати девайс постійно працюючим цілком нормально, так само як і періодично вимикати його, тим паче це подовжить його функціонування на тривалий проміжок часу.

Нагадаємо, ми писали, чи треба закривати програми, щоб пришвидшити смартфон та зберегти заряд батареї.

Як повідомляв "Знай.ua" в Київстарі відключать деяких абонентів: кого торкнеться вже з 1 березня.

Також "Знай.ua" інформував, які важливі правила зарядки смартфона, щоб не "вбити" батарею: багато хто їх не знає.